Finační specialista

Chceš práci ve stabilním finančním sektoru a ve společnosti, která roste. Jsi komunikativní a baví tě práce s lidmi? Nebojíš se překážek a jsi ochotný se neustále vzdělávat? Chceš si vybudovat pasivní příjem, který tě zajistí dlouhodobě? Vidíš smysl v tom, že budeš pomáhat lidem ve svém okolí? Chceš nám pomoci změnit finanční služby?

Bude to dřina, někdy budeš muset zatnout zuby a minimálně jednou si řekneš, že by ses na to nejradši vykašlal, ale pokud to všechno vydržíš, přijde zaručená odměna v podobě práce, která tě bude bavit a zároveň budeš mít nadstandardní příjmy.

Co vás čeká

• Naučíš se rozumět pojištění, investicím i úvěrům tak, abys klientům pomáhal bohatnout.
• Máš-li dost ambicí, povedeš vlastní tým poradcům a naučíš se být dobrým manažerem.
• Nutnost neustále se učit nové věci ve financích a zároveň růst i osobnostně.
• Budeš nezávisle a objektivně radit s financemi našim klientům v Šumperku a okolí

Co nabízíme

• Zázemí a know-how největší poradentské společnosti
• Fixní plat + motivující odměny za dobře vykonanou práci
• Přátelský kolektiv, který vzájemně sdílí své zkušenosti
• Kariérní růst
• Stravenky, příspěvek na DPS, zdravotní volno a další benefity

× Odeslání formuláře se nezdařilo.

Zajímají vás všechny otevřené pozice v Partners? Podívejte se na naši kariérní stránku na jobs.cz.